Џогер со распрскувач

690 денари

990 денари

Нов повеќенаменски џогер за суво и мокро чистење!

Допира до тешко достапните места и не дозволува болки во колената или грбот поради неведнување. Напротив, работата лесно можете да ја извршувате и тоа во исправена положба!

- Со подлога од микровлакна
- Функционален дизајн
- Не остава траги
- Подот станува сув за момент
- Се ротира за 360 степени
- Резервоар за вода со капацитет од 350ml
- Лесна рачка од алуминиум која се одвојува

 

Нарачки на Фејсбук во инбокс или на броевите: 072 255 900 / 077 845 000 (Dzabest)
Вршиме достава низ цела Македонија до дома +90 денари