распродажба!

Windshield wonder чистач

559.00 ден 499.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Овој чистач е напрвен од микрофибер крпа и рачка која може да се врти и расклопува
✅Чисти само со вода. Без потреба од никакви средства
✅Перфектен е за во автомобил. Го чисти замагленото стакло без потреба од приклучување на клима или слично
✅Идеален за тешко достапните места
✅Во пакетот е вклучено шишенце за вода и +1 микрофибер крпа
✅Погоден е и за домашна употреба, канцеларија итн.