распродажба!

Wifi панорамска камера

2,199.00 ден 1,699.00 ден

Compare
Категорија: ,

Опис

✅Wi-Fi панорамска безбедносна камера, за сигурен дом или канцеларија.
✅Лесно се поврзува со апликација на вашиот смартфон преку Wi-Fi конекција и можете да ја гледате во било кое време од било кое место.Карактеристики:
✅360 степени агол на снимање
✅960p HD резолуција
подржува надворешна мемориска картичка до 64GB (не е вклучена во сетот)
вграден микрофон и звучник , одлична за чување мали деца или постари лица
целосно бежична, нема потреба од кабли
инфраред ноќна подршка, видливост до 15м
подржува Android i IOS
✅Со андроид или IOS апликација, во живо може да следите што се случува во вашиот дом