распродажба!

Sweet – женски тример

999.00 ден 599.00 ден

Compare

Опис

Карактеристики на производот:

✅Има долги микроабразивни честички во комбинација со фини дијамантски кристали, оставајќи ги стапалата нежни и меки
✅Многу лесен за употреба
✅Мека рачка со ергономски облик
✅Едноставно и ефективно ротационо движење