распродажба!

Nicer Dicer 5 во 1

999.00 ден 599.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

Nicer Dicer Quick сет има пет заменливи опции.
Може да исецка дебели или тенки парчиња.
Работи брзо и ефикасно.
Работи десет пати побрзо отколку да се користат ножеви за сечење.
Лесно се чисти. Може да се расклопи на парчиња и да се стави во машина за миење садови.
Nicer Dicer Quick вклучува сад за складирање со цел да се чуваат сецкани овошја и зеленчук. Садот за складирање може да се прицврсти на опциите за режење, па сецканите предмети можат да одат директно внатре.
Овој производ им овозможува на домашните готвачи да додадат свежо овошје и зеленчук во своите оброци, бидејќи оваа алатка го прави тоа мошне брзо.