распродажба!

Naked5 – сенки за очи

799.00 ден 669.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Ве запознаваме со професионалните сенки од Naked 5 за шминка !
✅Палетата нуди свежи бои на сенки за неутрална шминка.
✅Овозможете си професионална шминка и тоа директно од вашиот дом !