распродажба!

Magic bullet 600w

2,599.00 ден 1,999.00 ден

Compare

Опис

✅Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!
✅Тој ги разградува сите хранливи состојки и ви ги нуди сите витамини и минерали потребни на вашето тело. Со него можете да подготвите превкусни смути, како и здрави хранливи супи!
✅Моќност: 600W
✅Во пакетот го добивате заедно со: две чаши од 500ml и една чаша од 700ml.
✅Добивате + две сечила: едно за разградување на состојките за најситни и едно за мелење на зачини или јаткасти плодови.

1 година гаранција