распродажба!

Led H7 – фарови за автомобил

1,499.00 ден 849.00 ден

Compare

Опис

✅Супер осветлување. 50% повеќе бела светлина
✅Погодни за секој автомобил
✅Се монтираат многу лесно
✅Со вграден кулер за ладење

✅Работат на 12V
✅Моќност: 36W
✅Животен рок: Над 50.000 работни часови
✅Температура на светлина: 6000K бела боја
✅Во пакетот е вклучен пар фарови