распродажба!

LED надградни панели (квадрат)

329.00 ден 209.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

– До 80% заштеда на електрична енергија
– Комплет со трафо и штрафови
– Работат на напон од 220V односно на 85-265V 50/60Hz
– Моќност: 18 и 24W
– Животен рок од 20.000 часови
– Температура на светлина: 6500К бела боја