распродажба!

KTS – 936 караоке звучник со подарок микрофон

1,499.00 ден 1,049.00 ден

Compare

Опис

▶️Караоке звучникот KTS-936 доаѓа со микрофон кој е елегантен, функционален и кои задоволува многу потреби како што се забави,родендени, слушање музика и друго.

Звучниците се со приклучок за полнење и приклучок за микрофон.
Фрекфенција: 100Hz – 20KHz
+ FM радио.
Со вградена батерија, работи безжично од 4-5 часа.
Моќност: 10W
Напојување: DC-12V