распродажба!

Hot buns – додаток за коса

499.00 ден 399.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Скриен додаток кој ја зацврстува пунџата и ја задржува во место без иглички.
✅Направете ја сами вашата пунџа брзо и лесно и заштедете пари !!