распродажба!

Full HD Camera за автомобил

1,599.00 ден 1,149.00 ден

Compare

Опис

FULL HD КАМЕРА за во АВТОМОБИЛ,КАМИОН

✅Сензор за Движење
Ноќно снимање
AVI снимање
Podrška za SD kartice do 32GB
Уграден звучник и микрофон

Содржина на Пакетот:
1 x Full HD камера за снимање
1 x полнач за во автомобил
1 x конзола за снимање
1 x батерија