распродажба!

Flawless legs – депилатор

1,499.00 ден 1,199.00 ден

Compare

Опис

Остранувањето на вашите влакна никогаш не било поедноставно и побезболно. Овој апарат целосно ги отстранува влакната од коренот и длабоко ја чисти кожата. Овозможете професионално отстранување на влакната директно од вашиот дом !!

Совршено ги отстранува влакната на глуждовите и колената;
Направен од позлатени сечила;
Лесен за употреба;
Без исекотини и иритации ;
Функционален дизајн;
Водоотпорен;
Со вградена батерија и USB полнач.