распродажба!

Car holder charger S5 – Безжичен полнач и држач за телефон со сензор

1,499.00 ден 1,199.00 ден

Compare

Опис

✅Универзален полнач за во автомобил со високи перформанси.
✅Лесен начин за полнење на батеријата на телефонот во возилото.
✅Тоа е најдобриот избор за вашиот мобилен телефон !!
✅Со вграден сензор на движење, сам се отвора и затвора
✅Безжичен Quick Charge 3.0, го полни вашиот телефон за 40 мин
✅Вградено лед амбиентно светло