распродажба!

Bluetooth bulldog speaker

999.00 ден 779.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Булдог безжичен Bluetooth звучник кој дава моќни стерео висококвалитетни звуци. Можете да го користите во домашна атмосфера или каде што посакувате.
✅Можете да слушате аудио книги во спалната соба ноќе или да си играте на музика додека готвите, овој производ може да го понесете насекаде со вас.
✅Овој булдог Bluetooth звучник може лесно да се поврзе со лаптоп, таблет, iMac / iPhone / iPad / iPod, паметни телефони и автомобили преку безжичните уреди со Bluetooth.
✅Компатибилен со паметни телефони од секоја генерација со Bluetooth.
✅Кристално јасен среден и висок звук и бас со звук koj го подобрува музичкото доживување.
✅Вграденe батерија од 2000mah. трае до 6 часа музичко изведување со едно целосно полнење, универзален дизајн за приклучување на микро USB и поддршка на TF картичка.
✅Моќ: 5W