распродажба!

Bluetooth airpads – Безжични слушалки

899.00 ден 699.00 ден

Compare

Опис

Bluetooth airpads се бежични слушалки за телефон таблет или лаптоп.
Се поврзуваат со bluetooth и работат и на iphone и android
Со едно полнење до 6 часа континуирано слушање на музика или разговор или до 120 часа во мирување
Се полнат со усб полнач
Со вграден микрофон
Во пакетот имате вклучено две слушалки и полнач