распродажба!

Beats by dr.Dre

359.00 ден 229.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Stereo слушалките beats на dr. Dre ви нудат тотална слобода.
✅Дизајнирани да ви го дадат најкомфорното искуство за носење на слушалки.
✅Со мала тежина и лесни за употреба.
✅Ќе заборавите дека воопшто ги носите!