распродажба!

BaByliss Twist Secret

999.00 ден 779.00 ден

Compare

Опис

BaByliss Twist Secret.

Карактеристики:
✅Апарат за правење плетенки
✅ЛЕД Дисплеј.
✅Вклучени 30 различни аксесоари.
✅Ротирање во две насоки – за плетење на косата и отлетување на косата.
✅2x АА батерии.