распродажба!

Aqua dog – шише за вашето милениче

599.00 ден 449.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Чувајте го вашето куче хидрирано на долги прошетки со ова специјално дизајнирано шише со вода.
✅Кога вашето куче ќе ожедни, само стиснете го шишето за да го наполни садот за да му дадете на вашето кученце вода.
✅Чашата се празни назад во шишето кога ќе се ослободи притисокот.