распродажба!

4k Спортска камера

2,299.00 ден 1,899.00 ден

Compare

Опис

Карактеристики:
✅4K Ultra HD екран за прилагодени видеа и репродукција на слики.
✅Wifi
✅16 мегапиксели
✅Водоотпорна , снима до 30м длабочина.
✅Широкоаголен објектив со HD 12 мегапиксели
✅Со сите вкучени додатоци