распродажба!

Чорапи за подобра циркулација

599.00 ден 399.00 ден

Compare
Категорија: ,

Опис

✅Чорапите Zip Sox се изум на денешницата!
✅Ги отстрануваат болките и отоците во нозете, ја подобруваат циркулацијата и помагаат во повлекување на проширените (варикозни вени).
✅Многу се едноставни за облекување, воедно се карактеризираат со модерен изглед за секојдневна употреба.
✅Универзални се и може да ги носат и мажи и жени.