распродажба!

Чоколадна фонтана

1,599.00 ден 1,199.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅ Најголемиот хит во светот во последниве години можете да го имате и Вие, благодарение на Gadget.mk.
✅ Мини чоколадна фонтана идеална за незаборавен десерт на вашиот роденден, венчавка и секоја прослава.
✅ Направете ја секоја Ваша прослава поспектакуларна и повеличенствена !!