распродажба!

Чешел за миленици

599.00 ден 469.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

Оваа алатка е наменета за вашите миленици, така што ги отстранува паднати влакна и подвлакана.

Карактеристики:
✅Совршен за влажно и суво чешлање;
✅Користете го за да ги отстраните крзнените топчиња, гума за џвакање или нешто заглавено во влакното на миленичето.