распродажба!

Хулахоп масажер

1,599.00 ден 1,299.00 ден

Compare
Категорија: ,

Опис

Магнетниот Хулахоп ви дава ефект на масажа околу вашиот стомак и половината.
✅Воздушната амортизирана технологија обезбедува пријатно вежбање. Magnetic Health Hoop е добро тестиран за фитнес за возрасни и тинејџери.
✅Магнетниот хулахоп претставува еден од најдобрите тренинзи во женските фитнес клубови.
✅Практичен е за складирање така што ќе се демонтира.
*Придобивки:
лесен за користење, погоден за сите возрасти.
Можете да ги комбинирате вежбите со други фитнес производи
Лесно пренослив,изработен од цврст материјал кој го прави издржлив и силен