распродажба!

Универзален држач за чаша

559.00 ден 399.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅За во автомобил, камион, комбе, трактор итн
✅Лесно се прикачува и лесно се вади
✅Универзален држач. Се користи за чаша или за мало шише