распродажба!

Торбичка за тортиљи

399.00 ден 289.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

Торбички за тортиљи за микробранова печка: Карактеристики:
Ги готви сите видови на Тортила
Вкусни перфектни резултати
Се мијат и повторно се употребуваат
Кесата може да држи до 15 тортили во било кое време
Едноставно внесете ја тортиљата во микробранова и почекајте 1 минута за совршени резултати
Пакетот вклучува:
1 x торба Тортиља