распродажба!

Рачен часовник GT

999.00 ден 799.00 ден

Compare

Опис

Рачен машки часовник GT – Grand touring
ремчето е од гума-силикон, а куќиштето од нерѓосувачки челик.
✅дизајниран во Швајцарија
ремчето може да се закопча на 7 различни должини, така што часовникот одговара за сите возрасти.
модерен, спортски изглед.
работи на батерија која спаѓа во понудата
✅јапонски, прецизен кварцен механизам (Quartz).
издржлив и квалитетен.
✅достапен во 3 комбинации: црна, црна со црвено, црна со сина
Спецификации:
големина на куќиште: 4,4cm
ширина на ремче: 2,2cm
должина: 24,5 cm (вклучувајќи ги ременот, куќиштето и копчето)
тежина: 75g