распродажба!

Пренослив HD дигитален видео рекордер

1,449.00 ден 1,099.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Снимете ги вашите патувања во HD резолуција 720p
✅6 инфраред сензори за ноќно снимање
✅2.5 инчи TFT екран
✅Се користи за снимање на патувањата и во случај на сообраќајна несреќа