распродажба!

Пегла за коса 3 во 1

1,299.00 ден 999.00 ден

Compare

Опис

Овој елегантен и стилски комплет за убавина е наполнет со напредни функции кои ќе ја исправат или извиткаат вашата коса.
Брзо загревање, лесно се создава ефект како во професионален салон.Карактеристики:
Керамички плочки;
PTC грејачот.
Макс. Контрола на температурата 200 степени целзиус.
Индикатор на сијаличката.
360 степени вртежен кабел за напојување.
Прецизна температура на топлина со рамномерна температура