распродажба!

Остранувач на целулит

799.00 ден 669.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Го затегнува вашиот струк и половината
✅Помага при намалување на целулитот
✅Ја враќа цврстината и мазноста на кожата
✅Погоден за вашите нозе, раце, бутовите, колковите и задникот
✅Работи на напон од: 220-250V/60Hz Моќност: 4.5-4.8W