распродажба!

Остранувач на целулит MD

1,499.00 ден 1,199.00 ден

Compare

Опис

✅Ги затегнува вашите раце и нозе.
✅Помага при намалување на целулитот.
✅Ја враќа цврстината и мазноста на кожата.
✅Погоден за вашите нозе, раце, бутовите, и задникот.
✅Нуди професионална нега за вашата кожа, без потреба да посетувате салон за убавина.