распродажба!

Организер за накит

499.00 ден 399.00 ден

Compare

Опис

✅Мал висечки фустан кој ќе ви служи како накит организатор.
✅ Малиот висечки фустан претставува стилски начин за чување на обетки, ѓердани и нараквици.
✅Овој двостран организер виси на кука за да се максимизира просторот и завртките за да можете лесно да ја видите вашата колекција на накит.
✅Изработен од полиестер.