распродажба!

Нинтендо со 600 игри

1,999.00 ден 1,499.00 ден

Compare

Опис

🎮НИНТЕНДО е најбараната, омилена играчка на децата,но исто така и возрасните.
✅Нинтендо со 600 игри
✅Гаранција за квалитет 1 година.
✅Можете да ги играте популарните игри како што се:Super Mario, Donkey Kong, Streat Fighters, Cadilac и останати 555игри. Вратете се во старите добри времиња и бидете, среќни и весели. Едноставно почувствувајте се млади.
✅Пакетот содржи:
✅Конзола за играње со единствен жиг за квалитет.
✅2 џојстика за играње.
✅Адаптер за напон.
✅Приклучоци за во ТВ.