распродажба!

Мултифункционална клешта

1,199.00 ден 959.00 ден

Compare

Опис

✅Мултифункционална алатка изработена од нер’ѓосувачки челик со компактен дизајн.
✅Овој мултифункционален алат може да се користи во повеќе наврати во домот или во градината.