распродажба!

Мултифункционална закачалка за алишта

999.00 ден 599.00 ден

Compare

Опис

✅Се протега лесно..
✅Содржи осум закачалки, можност за проширување, преклопување, флексибилност и удобност, погоден за складирање на гардероба и сушење на балконот.
Карактеристики:
✅Обидете се да го максимизирате просторот за гардероба, иновативен дизајн кој ќе ви помогне да го направите вашиот плакарот поорганизиран.
✅ Материјал: Пластика.
✅ Големина:57 x 12,5 x9,5см.