распродажба!

Мултифункционален brochette

799.00 ден 649.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Изработен од АБС материјал, цврсти, нетоксични, многу безбедни, многу издржливи и може да се користат долго време.
✅Овозможува лесна и брза работа, може да направите 16 брошети во неколку секунди.
✅Мултифукционално: Може да се користи за месо, овошје или зеленчук.
✅Лесен за употреба и чистење, безбедно за миење во машина за садови.