распродажба!

Микропрецизен Led тример

499.00 ден 299.00 ден

Compare

Опис

Новиот микропрезизен LED тример е дизајниран за користење на лицето, градите, под пазувите и под боксериците!

✅Со вградено германско сечило од нерѓосувачки челик
✅Работи брзо и прецизно со електрични сечила кои не допираат на кожата, така да нема потреба да се плашите од исеченици додека го користите. Благодарение на двата додатоци ќе го постигнете посакуваниот изглед и дизајн
✅Се користи само на сува кожа
✅Работи со ААА батерија (вклучени во пакетот)