распродажба!

Лед столна ламба

499.00 ден 399.00 ден

Compare

Опис

✅Столна лед лампа високо-квалитетна,со која ќе заштедите на енергија.
✅Оваа дополнителната светилка не е само од практична причина, туку исто така нуди пријатен амбиент во вашата дневна соба, спална или каде и да сакате да ја ставите.