распродажба!

Лед соларна кампинг ламба

599.00 ден 499.00 ден

Compare

Опис

Kористете jа дома, во бараката со алати или на кампување.

Карактеристики на производот:
✅се полни преку USB кабел (вклучен во пакувањето)
✅можност за соларно полнење преку вграден ;соларен панел;
✅цврста метална рачка ;
✅LED ламба со голема светлина
изработена од издржлива и цврста пластика.