распродажба!

Ласерски депилатор

4,999.00 ден 4,299.00 ден

Compare

Опис

Нашиот најефикасен фотодепилатор досега

✅До 92% помалку влакна по само три третмани*
✅Уникатни додатоци дизајнирани за ефикасна и безбедна епилациjа на сите делови на телото
✅Сензорот SmartSkin ја препорачува најдобрата поставка за тонот на вашата кожа
✅Може да се користи со кабел или на батерии