распродажба!

Компактна торба за патување

599.00 ден 469.00 ден

Compare

Опис

Козметички несесер неопходен за секого !!
Компактен и одличен за патување.

Карактеристики:
Водоотпорен.
Практичен.
Големина:26*95*17cm