распродажба!

Козметички организатор

1,299.00 ден 839.00 ден

Compare

Опис

✅Овој козметички организатор лесно може да ги зачува сите големини на козметички производи и производи за нега на кожата кои постојано ги расфрлате на вашата маса или бања, без разлика дали се мали или големи.
✅Совршено одговара во секоја просторија од вашиот дом.