распродажба!

Караоке звучник MS-619 BT

3,299.00 ден 2,499.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

▶️Подобрете ја забавата што ја организирате со караоке звучникот MS-619BT. Звучниците поставени под агол распространуваат моќен звук што ја исполнува просторијата, а светилката создава атмосфера како во ноќен клуб.
✅Фрекфенција: 200Hz-15KHz
✅FM радио + светлечко лајт шоу и далечински управувач.
✅Со вградена батерија, работи безжично од 6-8часа.
✅Моќност: 30W
✅Напојување: DC-12V