распродажба!

Калап за мафини

799.00 ден 649.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Силиконскиот калап за мафини овозможува брз и едноставен начин за приготвување на мафини.
✅Дното и страните се нелепливи што прави да извадите идеална форма по печењето.
✅Изненадите ги вашите сакани со највкусни мафини !