распродажба!

Bluetooth Scooter звучник

999.00 ден 699.00 ден

Compare
Категорија:

Опис

✅Scooter безжичен Bluetooth звучник кој дава моќни стерео висококвалитетни звуци. Можете да го користите во домашна атмосфера или каде што посакувате. Можете да слушате аудио книги во спалната соба ноќе или да си играте на музика додека готвите, овој производ може да го понесете насекаде со вас.
✅Овој Scooter Bluetooth звучник може лесно да се поврзе со лаптоп, таблет, iMac / iPhone / iPad / iPod, паметни телефони и автомобили преку безжичните уреди со Bluetooth. Компатибилен со паметни телефони од секоја генерација со Bluetooth.
✅ Кристално јасен среден и висок звук и бас со звук koj го подобрува музичкото доживување.
✅Вграденe батерија од 2000mah. трае до 6 часа музичко изведување со едно целосно полнење, универзален дизајн за приклучување на микро USB и поддршка на TF картичка.
✅Моќ: 5w