распродажба!

Епилатор 5 во 1

2,499.00 ден 1,969.00 ден

Compare

Опис

Епилаторот 5 во 1 се состои од епилатор, четка за чистење, масажер, отстранувач на пилинг и отстранувач на калус. Целосно ги отстранува влакната од коренот и длабоко ја чисти кожата. Тенката глава на „Find Back„ е со максимална прецизност, ги отстранува нечистотиите, ги релаксира мускулите, го олеснува стресот и ја подобрува циркулацијата на крвта.
. Карактеристики:
 Отстранување на влакна на лицето
До 4 недели без влакнеста кожа
Чистење на лицето
Масажа на лице – масажа за 360 степени ротација
Нежна и безболна технологија за отстранување на мртвата кожа.
✅Одлично за брадата, горната усна, челото и веѓите